Zachráněná koťátka hledají nové rodiny!

28.06.2014 10:30

Ahoj, narodili jsme se v Nymburku u  dvounožců, kteří se nás chtěli zbavit tím nejhorším způsobem. Chtěli nás zabít, konkrétně utopit i s maminkou Kájou. Prý, že nemají peníze na to, aby živili tolik hladových krků. Mamka měla ještě sestřičku, která také porodila šest dětiček.

Takže jsme se narodili do ne moc hezkého světa. Všude byla špína, bylo nás celkem jedenáct a staraly se o nás vzájemně obě maminky. Bylo nám smutno. Slyšeli jsme, jak si o nás povídají, že nás hodí do sudu nebo do potoka a maminky nás utěšovaly. Jednoho dne odnesli Micince, tak se jmenuje sestřička naší maminky, všechna miminka. Plakala a naříkala. Utopili je, oni to fakt udělali???

Báli jsme se dál. O několik dní později si přišli i pro nás. Choulili jsme se jeden k druhému a strachy se klepali. A maminka šla s námi. Docela dlouho s námi ta krabice, ve které jsme byli, drkotala. Pak se přestala klepat a my jsme se ocitli na místě, které jsme nikdy neviděli. A dokonce to nebyl sud ani potok. Pak jsme se dověděli, že se nás ujala hodná panička a našich bratranců a sestřenek jiná hodná panička, která vlastně pomohla i nám, že nám našla nový domov. I když dočasný.

Nová dvounohá panička nám dala jména, myslím, že moc pěkná. J Dvě z nás už mají zamluvené nové páníčky (Cassie a Jahůdka) a my zbylé i s maminkou čekáme, kdo by se nás ujal, ale až v srpnu, protože do té doby papáme mlíčko od maminky.

Protože jsme se narodili ve špíně, máme v očičkách zánět a panička nám je trpělivě vykapává, ale jde to pomalu. Navíc vůbec nechceme spolupracovat až na Borůvku.

Panička by byla ráda, kdyby se našel někdo, kdo by nám chtěl zatím pomoci materiálně (papáním, podestýlkou, deky, hračky, misky) nebo finančně. Sama má ještě svoje velké 4 kočičáky a prý nás uživit a do toho léčit je náročné. Takže si nás prohlédněte na fotečkách a ozvěte se na:

le.ia@seznam.cz

na fb Baruška Barbarelka Márová

nebo na tel. 774960714

Ćíslo účtu pro fin. Příspěvky 1054972029/3030

Materiální dary můžete poslat na adresu: Barbora Márová, Otvovice 19, Otvovice, 27327

Děkujeme Vám